Z čeho vybrat

Protože Nová Perla je místem k dlouhému odpočinku, práci a hledání inspirace, zvýhodňujeme ty, co u nás zůstanou déle. Lepší cena se zobrazí při zadání pobytu delšího než týden. Přijet na sedm dní je lepší než jen na víkend, dva týdny jsou za polovic, tři týdny ještě levněji a měsíc u nás je výhodnější než vlastní ateliér. Pro skupiny, školní třídu či vzdělávací kurz rádi vytvoříme ideální prostředí. Je možné připravit učebnu v galerii, v knihovně nad kavárnou, společných prostorách uvnitř nebo i venku. Skupinám nabízíme možnost společného stravování a úpravu nabídky jídel. Pro individuální nabídku si napište na adela@novaperla.cz.

V prvním patře továrny se nachází sedm ateliérů různých velikostí. Dva velké ateliéry a jeden malý jsou orientovány na východ. Na západní straně jsou tři střední ateliéry a velký dvojitý ateliér. Všechny jsou obloženy dřevem a vybaveny krásným praktickým nábytkem. Vysokými okny do nich proudí dostatek denního světla. Pokud si chcete přispat, stačí zatáhnout sametové závěsy. Všechna elektrická světla v pokojích jsou stmívatelná. Západní ateliéry mají vlastní umyvadla. Pro všechny jsou na patře dvě krásné koupelny s toaletami. Další toalety jsou vedle kuchyňky o patro níž a od jara do podzimu je sprcha i venku. V patře s ateliéry je velká společenská místnost a čítárna s knihovnou, kde můžete trávit čas s knihou nebo přáteli. Stačí se předem domluvit a pokud to bude v našich silách, rádi přidáme nějaký kus nábytku navíc nebo zajistíme zvláštní vybavení.

V budově přímo nad kavárnou je ještě osmý ateliér - ATTIC s vlastní koupelnou, kuchyňkou a knihovnou. Z velké postele je výhled na tovární věž. V knihovně je stůl vhodný na práci nebo hraní deskových her. Na pohodlném kanapi si můžete číst a na koberci třeba roztáhnout jógamatku či poslechnout si gramofonovou desku. 

Hosté ateliérů mají neomezený přístup do zahrady a na nádvoří továrny, na požádání i na střechu, do galerie a věže. Ve vybrané dny se mohou objednat na individuální terapii či masáž nebo se zúčastnit cvičení pod vedením profesionálů.

Pro zájemce je k dispozici grafické studio, grafická dílna, technická dílna a vybavení pro umělecké ateliéry.

 

VELKÝ ATELIÉR
VELKÝ ATELIÉR
MALÝ ATELIÉR
MALÝ ATELIÉR
STŘEDNÍ ATELIÉR
STŘEDNÍ ATELIÉR
VELKÝ DVOJITÝ ATELIÉR
VELKÝ DVOJITÝ ATELIÉR
ATTIC S KNIHOVNOU A KOUPELNOU
ATTIC S KNIHOVNOU A KOUPELNOU