OZDRAVOVNA

NOVÁ PERLA JE PŘÍSTAVEM DUŠEVNÍHO ROZKVĚTU I TĚLESNOU OZDRAVOVNOU. PŘIPOJTE SE K PRAVIDELNÝM LEKCÍM JÓGOVÉ ÁSÁNY, UVOLNĚTE SVÉ TĚLO NA CVIČEBNÍM SEMINÁŘI NEBO SE ROVNOU OBJEDNEJTE NA INDIVIDUÁLNÍ LEŽENÍ K JAROVI ČI ADÉLE.
LEKCE JÓGOVÉ ÁSÁNY
PROBÍHAJÍ PRAVIDELNĚ KAŽDÉ ÚTERÝ OD 18 HODIN. PŘES ZIMU CVIČÍME V KNIHOVNĚ NAD KAVÁRNOU, V LÉTĚ SPOLEČNĚ ZDRAVÍME SLUNCE I MĚSÍC V GALERII ČI NA STŘEŠE TOVÁRNY. LEKCE VYCHÁZÍ Z NAŠÍ INSPIRACE A UČENÍ DR. J. ČUMPELÍKA. NENÍ TŘEBA SE HLÁSIT PŘEDEM, PŘIJĎTE. DOPORUČENÁ CENA ZA LEKCI JE 200 KORUN. POKUD CHCETE DOSTÁVAT ZPRÁVY O ZMĚNÁCH, VYPLŇTE ZDE VAŠI EMAILOVOU ADRESU.
CVIČEBNÍ SEMINÁŘE
V PROSTORÁCH GALERIE PROBĚHLO JIŽ NĚKOLIK INTEZIVNÍCH CVIČEBNÍCH SEMINÁŘŮ A NA PLÁNU JSOU DALŠÍ. TÉMATA JSOU RŮZNÁ. POKUD SE CHCETE DOZVĚDĚT O NADCHÁZEJÍCÍCH, VYPLŇTE ZDE VAŠI MAILOVOU ADRESU. A VEMTE SI CVIČKY.
TERAPEUTOVNA
KDYŽ VYSTOUPÁTE PO DŘEVĚNÉM TOČITÉM SCHODIŠTI A PROJDETE PADACÍMI DVEŘMI VZHŮRU, OCITNETE SE V TERAPEUTOVNĚ. NA LEHÁTKU, JEŽ VÁS VYVEZE JEŠTĚ VÝŠ SE VÁM DOSTANE PÉČE OD JARA A ADÉLY.
RANHOJIČ JARO SE VĚNUJE TRADIČNÍM TERAPIÍM MAJÍCÍ KOŘENY VE STARÉ ČÍNĚ. ARZENÁL AKUPUNKTURNÍCH JEHEL VHODNĚ DOPLNÍ BYLINNÝMI LEKTVARY, DIETETICKÝM DOPORUČENÍM NEBO MANUÁLNÍMI TECHNIKAMI V KOMBINACI S BAŇKAMI. POKUD
NEJSTE KONZUMENTY PASIVNÍCH TERAPIÍ A RÁDI BYSTE SE S JAREM V TERAPEUTOVNĚ POTKALI, KONTAKTUJTE JEJ NA TOMEK.JARDA10@GMAIL.COM.
ADÉLA VE SVÝCH TERAPIÍCH VYUŽÍVÁ ŠIROKÉHO SPEKTRA FYZIOTERAPEUTICKÝCH PŘÍSTUPŮ. FUNKČNOST VAŠEHO TĚLA ZLEPŠÍ POMOCÍ METOD MANUÁLNÍ MYOSKELETÁRNÍ MEDICÍNY A LÉČEBNÉ TĚLESNÉ VÝCHOVY. POKUD POTŘEBUJETE POSÍLIT TĚLO, ROZHÝBAT ZATUHLÉ KLOUBY, PROTÁHNOUT ZKRÁCENÉ SVALY ČI SI JEN DOPŘÁT MASÁŽ KONTAKTUJTE JI NA ADELA@NOVAPERLA.CZ.
DOUBLE HANDED (TZN. DVOJNÁSOBEK RUKOU) JE JAKO VSTUPENKA PRO CESTU NA MARS. SKRZE MASÁŽ JEDNO TĚLO, ČTYŘI RUCE ZAŽIJETE RADOST Z PLNOSTI SEHRANÝCH DOTEKŮ ADÉLY A JARA. BĚHEM CHVILKY ZTRATÍTE POJEM O TOM, ČÍ DLANĚ JEDNOTLIVÉ POHYBY PROVÁDÍ A NAKONEC SE JEMNÝM TAHŮM PRSTŮ ZCELA JISTĚ PODDÁTE. DOUBLE HANDED MASÁŽ UVEDE VAŠí MYSL A TĚLO V SOULAD.
POKUD BYSTE INDIVIDUÁLNÍ TERAPII ČI DOUBLE HANDED MASÁŽ CHTĚLI VĚNOVAT JAKO DAR, RÁDI VÁM VYSTAVÍME KRÁSNÝ CERTIFIKÁT.