Z čeho vybrat

Naše ateliéry jsou různých velikostí a vybaveny tak, aby si mohl vybrat každý. Jsou obloženy dřevem a dobře izolovány aby hosty nikdo nerušil při práci nebo odpočinku. Mají východní nebo západní denní světlo, které do nich proudí velkými okny. Všechna elktrická světla jsou vybavena ovladačm stmívání aby nikoho neoslňovala nebo ho nebylo příliš málo. Stačí se předem domluvit a pokud to bude v našich silách, rádi přidáme nějaký kus nábytku navíc nebo zajistíme zvláštní vybavení.

V patře ateliérů je velká společenská místnost a čítárna s knihovnou, kde můžete posedět nebo se sejít s přáteli. Hosté ateliérů si tam mohou donést občerstvení z naší kavárny, pokud nechtějí být rušeni jejím provozem.

Západní ateliéry mají vlastní umyvadla ale pro všechny jsou tu především dvě krásné velké koupelny s toaletami ve věži a další toalety o patro níž.

Hosté ateliérů mají neomezený přístup do zahrady a na nádvoří továrny. Na požádání pak i na střechu a do galerie. Ve vybrané dny se mohou zúčastnit cvičení a terapií pod vedením profesionálů.

Po předchozí domluvě lze využít grafickou dílnu nebo její služby. Pro školy lze připravit učebnu ve velkém západním ateliéru nebo společných prostorách.

STŘEDNÍ DRUHÝ ZÁPADNÍ ATELIÉR (Z2)
STŘEDNÍ DRUHÝ ZÁPADNÍ ATELIÉR (Z2)
VĚTŠÍ STŘEDNÍ TŘETÍ VÝCHODNÍ ATELIÉR (V3)
MALÝ DRUHÝ VÝCHODNÍ ATELIÉR (V2)
VĚTŠÍ STŘEDNÍ PRVNÍ VÝCHODNÍ ATELIÉR (V1)
VĚTŠÍ STŘEDNÍ PRVNÍ VÝCHODNÍ ATELIÉR (V1)
STŘEDNÍ PRVNÍ ZÁPADNÍ ATELIÉR (Z1)
STŘEDNÍ TŘETÍ ZÁPADNÍ ATELIÉR (Z3)
VELKÝ ČTVRTÝ ZÁPADNÍ ATELIÉR (Z4)