PODPOŘTE SNAHY PERLY

Přátelé a podporovatelé Perly,

založili jsme neziskový spolek, který  zaštiťovje naši ideu. Budeme se  jeho prostřednictvím snažit získat odbornou, materiální i finanční podporu našich nápadů. Neorientujeme se zatím na státní fondy a komplikované grantové programy, abychom se neutopili v jejich podmínkách a požadavcích, ale uchovali si svobodnou mysl i jednoduchou organizaci, která se doposud osvědčila nejlépe.

 

Perlu a národní galerii již téměř rok budujeme na principech dobrovolné práce, materiálních darů a především vlastních finančních příspěvků. Budeme rádi, když se na jejím zrodu budete podílet i vy.

 

Chcete-li, můžete přispět na transparentní účet spolku  2800715521/2010 , vedený u Fio banky. Zabere vám to jen pár kliknutí na našem webu a dvě minuty času. Z vašich příspěvků budou financovány nákladnější stavební úpravy, materiály a odborné služby, které jsou nad možnosti dobrovolných prací.

 

Kromě zásluh a hřejivého pocitu vás za vyjádřenou podporu čekají naše díky v podobě vynikající kávy v naší kavárně a knihy z Divusu. V případě potřeby zašleme i darovací smlouvu. V případě dalších dotazů ohledně dárcovství pište Sylvě na sylva@divus.cz

Vaše Perla